Małgorzata Majchrzak

Psychoterapeuta młodzieży (od 15 roku życia) i dorosłych oraz pedagog. 

Ukończyła całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów, jest też absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

Doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi zbiera w Powiślańskiej Fundacji Społecznej, w placówkach oświatowych oraz poradni Introsfera. Brała też udział w licznych stażach, warsztatach i treningach, między innymi „Psychoterapia psychoanalityczna dzieci”, trening metodyczny pracy środowiskowej, trening terapeutyczny i trening interpersonalny w PFS, praktyki w Polskim Towarzystwie Przeciwdziałania Narkomanii w Warszawie, praktyki w Zespole Ognisk Wychowawczych im. Kazimierza Lisieckiego "Dziadek" oraz praktyki w Pogotowiu Opiekuńczym nr 2 w Warszawie.

Swoich pacjentów wspiera pedagogicznie, psychologicznie, interwencyjnie i terapeutycznie. Prowadzi grupy młodzieżowe i warsztaty dla rodziców oraz nauczycieli. Wspiera nastolatków w kryzysach tożsamościowych. Bliska jest jej specyfika długoterminowej pracy psychologicznej z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. Jej praca podlega stałej superwizji.

W życiu codziennym pasjonatka wycieczek górskich, wypraw survivalowych i sportów podnoszących adrenalinę.