mobile-menu

Konsultacje

Trudności w życiu codziennym? Problemy, które narastają? Wyzwania rodzicielskie, z którymi nie potrafisz sobie poradzić? Kłopoty w związku?

Jeśli czujesz, że potrzebujesz pomocy, ale nie wiesz, gdzie jej szukać i do kogo się zgłosić, proponujemy konsultacje ze specjalistami. Pomogą one sprecyzować problem i zdecydować, jaka pomoc będzie dla Ciebie optymalna. Zapraszamy na konsultacje rodzicielskie, psychologiczne i seksuologiczne.

Konsultacje rodzicielskie

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ »

Na konsultacje w sprawie dziecka zapraszamy rodziców i opiekunów, którzy doświadczają trudności wychowawczych, niepokoją się o swoje dziecko, chcą je wesprzeć w radzeniu sobie w różnych sytuacjach życiowych lub lepiej zrozumieć emocje swoje i dziecka. Na spotkaniu przyjrzymy się uczuciom i zachowaniom dziecka, spróbujemy poszukać ich źródeł i znaleźć najlepsze formy pomocy Waszej rodzinie. Może to być spotkanie jednorazowe lub konsultacje mogą odbywać się cyklicznie, w zależności od potrzeb.

Konsultacje psychologa dziecięcego

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ »

Na pierwsze spotkanie do psychologa dziecięcego zwykle przychodzą rodzice lub opiekunowie, zwłaszcza jeśli problem dotyczy małego dziecka, następnie zapraszamy na indywidualne spotkanie terapeuty z dzieckiem lub nastolatkiem. Aby postawić diagnozę, zazwyczaj potrzebne są spotkania z rodzicami oraz kilka spotkań z dzieckiem. W razie potrzeby psycholog może skierować młodego pacjenta na konsultację psychiatryczną, pedagogiczną, logopedyczną lub z zakresu integracji sensorycznej. Po rozpoznaniu specyfiki trudności, psycholog dziecięcy może ustalić cele i plan psychoterapii.

Konsultacje psychologiczne dla dorosłych

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ »

Kiedy czujesz, że znalazłeś się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys życiowy, jesteś przeciążony codziennymi obowiązkami, nie rozumiesz swoich emocji i reakcji, masz trudności w relacjach lub wrażenie, że stoisz w miejscu, spotkanie z psychologiem pozwoli znaleźć odpowiedź na pytanie, czy konkretne trudności da się przezwyciężyć dzięki kilku konsultacjom, czy niezbędna będzie psychoterapia. Razem ze specjalistą będziecie szukać źródeł Twoich problemów, zastanawiać się, jak sobie z nimi poradzić i jaka forma pomocy będzie dla Ciebie najlepsza.

Konsultacje seksuologiczne

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ »

Jeżeli doświadczasz trudności w związku intymnym z partnerem, nie odczuwasz satysfakcji z pożycia seksualnego, masz trudności z orientacją lub tożsamością płciową, sytuacje erotyczne są dla ciebie silnie stresogenne lub na przykład borykasz się z nadmiernym popędem seksualnym, to moment, aby zwrócić się do specjalisty, który pomoże Ci przywrócić zadowolenie ze swojej seksualności. Rozmowa o Twoich problemach w gabinecie psychologa, z zachowaniem dyskrecji i poufności i w poczuciu bezpieczeństwa, będzie najlepszą próbą poradzenia sobie z tego rodzaju problemami.

INTROSFERA
Terapia i Rozwój

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na Twoje pytania

Dobrodzieja 29A, 02-998 Warszawa

Jaracza 3 lok. 16a, 00-378 Warszawa

tel. +48 518 161 944

kontakt@introsfera.pl