mobile-menu

Introsfera

O nas
Introsfera powstała z potrzeby pomagania – dzieciom, młodzieży, osobom dorosłym, parom i całym rodzinom

Jesteśmy po to, aby wspierać Cię w radzeniu sobie z trudnościami, na jakie napotykamy w codziennym życiu, pomagać Ci w rozwoju osobistym, w próbach odnalezienia klucza do szczęścia i w dążeniu do życia w zgodnie ze sobą.

Antoine de Saint-Exupéry powiedział, że „w tajemnicy każdego człowieka istnieje wewnętrzny krajobraz: z nietkniętymi równinami, z wąwozami milczenia, z niedostępnymi górami, z ukrytymi ogrodami”. Razem spróbujemy zajrzeć w głąb Ciebie, by odkryć i poznać Twoją wewnętrzną sferę i zrozumieć jej wpływ na Twoje decyzje życiowe oraz to, czym kierujesz się na co dzień.

O Twoje zdrowie psychiczne dbają gruntownie wykształceni psychologowie i psychoterapeuci, z doświadczeniem zdobytym w wyspecjalizowanych placówkach klinicznych i oświatowych.

Nasz zespół

Agata Blady - psycholog, psychoterapeuta dzieci, młodzieży i rodzin

Psycholog i terapeuta dzieci i młodzieży, trener umiejętności społecznych, certyfikowany trener Familylab. Absolwentka psychologii o specjalizacji psychologia kliniczna i zdrowia na Uniwersytecie SWPS, obecnie w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Doświadczenie zawodowe zbierała wspierając dzieci z ADHD i całościowym zaburzeniem rozwoju (zespół Aspergera, autyzm), zaburzeniami lękowymi i innymi trudnościami, a także prowadząc treningi TUS dla dzieci i młodzieży. Pracuje jako psycholog w szkole podstawowej, gdzie pomaga uczniom w prawidłowym rozwoju emocjonalnym i poznawczym. Wspiera rodziców podczas konsultacji wychowawczych, przekazuje filozofię Jespera Juula na seminariach. Odbyła wiele szkoleń z zakresu diagnozy i terapii dzieci i młodzieży oraz rozwijania umiejętności rodzicielskich. Jest też germanistką i specjalistką PR. Mama dwójki wspaniałych nastolatków.

Anna Grochulska - psycholog, seksuolog, psychotraumatolog, pracująca m.in. EMDR

Psycholog (Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS na kierunku psychologia kliniczna), seksuolog (Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS na kierunku seksuologia kliniczna - studia podyplomowe), stosująca w terapii m.in. EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing czyli terapia odwrażliwiania za pomocą ruchu gałek ocznych) i psychotraumatolog (Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS na kierunku psychotraumatologia - studia podyplomowe). Jest także absolwentką filozofii (na kierunku historia filozofii). Doświadczenie zawodowe zdobywała w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie, w szpitalu im. prof. Witolda Orłowskiego na oddziale neonatologii. Swoje umiejętności doskonali biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach (Micro Expressions & Subtle Expressions Expert Level, diagnoza kliniczna). Trenerka kreatywności wg metody Creative Problem Solving i pasjonatka wszelkich zagadnień z nią związanych. Pracuje także z pacjentami LGBT.

Oliwia Orzechowska-Gidzińska - psycholog, psychoterapeuta

Psycholog, psychoterapeuta, absolwentka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie na kierunku psychologia kliniczna i zdrowia. Obecnie w trakcie szkolenia w Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała na licznych stażach (Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia w Pruszkowie, Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny w Warszawie na oddziale psychiatrii wieku rozwojowego, Oddział Dzienny Psychiatryczny SZPZLO w Warszawie, Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na oddziale diagnostyczno-terapeutycznym F6), szkoleniach (w zakresie diagnozy klinicznej, prowadzenia warsztatów kreatywnych) i konferencjach. Jest również zawodowym muzykiem oraz nauczycielem gry na skrzypcach metodą Suzuki. Prywatnie żona i mama trójki dzieci.

Krystyna Mierzejewska-Orzechowska - psycholog, psychoterapeuta, superwizor

Superwizor. Przewodnicząca zarządu Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, w latach 2013-2016 przewodnicząca Komisji Etyki Sekcji Psychoterapii PTP. Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta i superwizor Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, członek Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii i Naukowego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, posiada też Europejski Certyfikat Psychoterapii wydawany przez European Association for Psychotherapy. Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz terapię dla par. Pracuje w modelu integracyjnym – w oparciu o teorię przywiązania integruje podejście systemowe z psychodynamicznym. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla psychologów i psychoterapeutów. Jako superwizor czuwa nad jakością prowadzonej przez zespół Introsfery psychoterapii i wsparcia psychologicznego.

INTROSFERA
Terapia i Rozwój

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na Twoje pytania

Dobrodzieja 29A, 02-998 Warszawa

Jaracza 3 lok. 16a, 00-378 Warszawa

tel. +48 518 161 944

kontakt@introsfera.pl