mobile-menu
{"number_of_column":"1","number_of_column_desktop":"1","number_of_column_small_desktop":"1","number_of_column_tablet":"1","number_of_column_mobile":"1","auto_play":"true","auto_play_speed":"3000","scroll_speed":"1000","pause_on_hover":"true","infinite_loop":"true","navigation":"false","pagination":"true","swipe_on":"true","mouse_draggable":"true","rtl_mode":"false"}

Konsultacje

Trudności w życiu codziennym? Wyzwania rodzicielskie, z którymi nie potrafisz sobie poradzić? Kłopoty w związku? Umów się na konsultacje z naszymi specjalistami.

WIĘCEJ

Terapia

Chcesz zrozumieć siebie? Czujesz, że wciąż powtarzasz te same błędy? A może Twoje dziecko potrzebuje wsparcia w rozwoju emocjonalnym i społecznym? Czas na psychoterapię.

WIĘCEJ

Warsztaty dla dzieci i młodzieży

Rozwijamy zainteresowania, uczymy kreatywnie i wspomagamy w dobrym funkcjonowaniu dzieci i młodzież. Zapraszamy na treningi TUS i inne warsztaty rozwojowe.

WIĘCEJ

Warsztaty dla dorosłych

Myślisz o rozwoju osobistym? Chcesz zdobyć nowe kompetencje psychospołeczne? Szukasz wsparcia w umiejętnościach wychowawczych? Wybierz nasze seminaria i warsztaty.

WIĘCEJ

Szkolenia

Organizujemy warsztaty i szkolenia psychologiczne kierowane do profesjonalistów chcących rozwijać swój warsztat pracy. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować.

WIĘCEJ

Dla firm

W swoim zespole chcesz mieć pracowników komunikatywnych, kreatywnych, radzących sobie ze stresem? Zobacz, jak możemy Ci pomóc zrealizować ten cel.

WIĘCEJ


POZNAJ NAS

Dlaczego my?INTROSFERA
Terapia i Rozwój

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na Twoje pytania

Dobrodzieja 29A, 02-998 Warszawa

Jaracza 3 lok. 16a, 00-378 Warszawa

tel. +48 518 161 944

kontakt@introsfera.pl