Marzena Denkiewicz

Psychoterapeuta młodzieży, dorosłych oraz par.

Absolwentka Studium Psychoterapii i Szkoły Psychoterapii Par i Rodzin w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które posiada rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i atest Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jest również absolwentką Wydziału Filologii Polskiej (ze specjalizacją pedagogiczną) i dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.

Ukończyła także roczne seminarium „Praca z parą metodą EFT” w Laboratorium Psychoedukacji, szkolenie Mentalization Based Therapy (terapia oparta na mentalizacji) – stopień zaawansowany organizowane przez Norweski Instytut Mentalizacji/Humani/Laboratorium Psychoedukacji oraz Intensive Short Term Dynamic Psychotherapy – precore training w Instytucie ISTDP .

Doświadczenie zdobywała m.in. w Centrum Usług Psychologicznych w Warszawie, w Hospicjum Domowym im. Cecily Sounders, Ośrodku Psychoterapii i Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży Regeneracja, Ośrodku Terapeutycznym dla osób z zaburzeniami odżywiania Alira, Fundacji Anima et Animus, a także na stażu klinicznym w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Drewnicy.
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych psychoterapeutów.

Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Naukowego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Prywatnie żona i mama nastoletniego syna.