Polityka prywatności

Polityka prywatności określa zasady przetwarzania danych osobowych przekazanych nam w związku z korzystaniem z naszych usług.

Administratorem danych jest

  • Introsfera Terapia i Rozwój Oliwia Orzechowska-Gidzińska, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 10/49, 03-984 Warszawa, NIP 5262788167, REGON 388563633 oraz
  • Introsfera Dziecko i Rodzina Agata Blady, ul. Dobrodzieja 29A, 02-998 Warszawa, NIP 5211657739, REGON 142794085

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przetwarzane dane osobowe są pozyskiwane w wyniku zapisywania się pacjentów na wizyty, telefonicznie pod numerem telefonu 518 161 944, mailem poprzez adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej www.introsfera.pl. Dane obejmują imię i nazwisko oraz nr telefonu, w niektórych przypadkach również adres e-mail i adres zamieszkania.

Dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, w oparciu o niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora.

Prawnie uzasadnione interesy realizowane przez Introsfera Terapia i Rozwój Oliwia Orzechowska-Gidzińska oraz Introsfera Dziecko i Rodzina Agata Blady polegają na przeprowadzeniu diagnozy, konsultacji, poradnictwa i psychoterapii, organizacji warsztatu lub szkolenia, a także ewentualnego stworzenia opinii psychologicznej i/lub zaświadczenia.

Dane są przetwarzane w celu kontaktu dotyczącego dat i godzin spotkań, w związku z diagnozą, konsultacją, poradnictwem, psychoterapią, bądź udziałem w warsztacie lub szkoleniu. Dodatkowo dane są przetwarzane w związku z wystawianiem faktury.

Dane nie są udostępniane żadnym podmiotom trzecim, z wyłączeniem sytuacji, w których obowiązek przekazania tych danych podmiotom trzecim wynika z powszechnie obowiązujących przepisów prawa lub sytuacji, w których osoba, której dane dotyczą wyraziła odrębną zgodę na przekazanie tych danych podmiotowi trzeciemu.

W sytuacji superwizji – czyli merytorycznego nadzoru procesów leczenia – informacje dotyczące pacjentki/pacjenta przekazywane są w sposób uniemożliwiający identyfikację konkretnej osoby (zachowana jest pełna anonimowość).

Wszystkie dane zbierane przez Administratora są przetwarzane zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa. Dane osobowe są przechowywane do momentu złożenia przez użytkownika żądania ich usunięcia.

Użytkownik ma prawo uzyskania dostępu do swoich danych przetwarzanych przez Administratora, ich sprostowania, usunięcia lub żądania ograniczenia przetwarzania, a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych i prawo do żądania przeniesienia danych do innego administratora danych w zakresie określonym powszechnie obowiązującymi przepisami prawa. Użytkownik ma prawo wycofać udzielone zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Prawa te użytkownik może realizować wysyłając e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..