Agata Blady

Psycholog i psychoterapeuta dzieci, młodzieży, dorosłych, par oraz rodzin, realizator Szkoły dla Rodziców i Wychowawców, certyfikowany trener Familylab. Absolwentka psychologii o specjalizacji psychologia kliniczna i zdrowia na Uniwersytecie SWPS, obecnie w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Doświadczenie zawodowe zbierała wspierając dzieci z ADHD i całościowym zaburzeniem rozwoju (zespół Aspergera, autyzm), zaburzeniami lękowymi, nastroju i innymi trudnościami, a także prowadząc treningi umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży. Pracuje jako psycholog w szkole podstawowej, gdzie pomaga uczniom w prawidłowym rozwoju emocjonalnym i poznawczym.

Wspiera dzieci, rodziców i rodziny podczas konsultacji i psychoterapii, dba o rozwijanie umiejętności wychowawczych rodziców podczas prowadzonych warsztatów, przekazuje filozofię Jespera Juula na seminariach. Odbyła wiele szkoleń z zakresu diagnozy i terapii dzieci i młodzieży oraz rozwijania umiejętności rodzicielskich. Jest też germanistką i specjalistką PR. Mama dwójki wspaniałych nastolatków.