Oliwia Orzechowska-Gidzińska

Pracuje z osobami dorosłymi i parami w nurcie psychodynamicznym. Zajmuje się też psychoterapią okołoporodową.

Absolwentka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie na kierunku psychologia kliniczna i zdrowia. Ukończyła 4 - letnie Studium Psychoterapii i 2 – letnie Studium Psychoterapii Par i Rodzin w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie oraz I i II stopień Mentalization Based Therapy (MBT) – psychoterapii opartej na mentalizacji. Obecnie słuchaczka zaawansowanego seminarium z psychoterapii okołoporodowej.

Pracowała jako psycholog w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała na licznych stażach (Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia w Pruszkowie na oddziale ogólnopsychiatrycznym, Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny w Warszawie na oddziale psychiatrii wieku rozwojowego, Oddział Dzienny Psychiatryczny SZPZLO w Warszawie, Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie), szkoleniach (w zakresie diagnozy klinicznej, prowadzenia warsztatów kreatywnych) i konferencjach. 

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Naukowego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Jest również zawodowym muzykiem oraz certyfikowanym nauczycielem gry na skrzypcach metodą Suzuki. Prywatnie żona i mama trójki dzieci.