Agata Blady

Psycholog i psychoterapeuta dzieci, młodzieży, dorosłych, par oraz rodzin, realizator Szkoły dla Rodziców i Wychowawców, certyfikowany trener Familylab.

Absolwentka psychologii o specjalizacji psychologia kliniczna i zdrowia na Uniwersytecie SWPS, obecnie w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i przygotowującym do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty.

Doświadczenie zawodowe zbierała w placówkach zdrowia psychicznego i oświatowych, wspierając dzieci i młodzież w prawidłowym rozwoju emocjonalnym, społecznym i poznawczym, a także dorosłych, pary i rodziny, które zmagają się z różnego rodzaju problemami życiowymi czy emocjonalnymi. Pomaga dzieciom, nastolatkom i dorosłym z zaburzeniami lękowymi, nastroju, odżywiania, trudnościami w relacjach interpersonalnych i innymi. Pracuje też z osobami z ADHD i całościowym zaburzeniem rozwoju (zespół Aspergera, autyzm). Prowadzi psychoterapię indywidualną, wspiera też pary i rodziny, a także rodziców podczas konsultacji rodzicielskich. 

Odbyła wiele szkoleń z zakresu diagnozy i terapii dzieci i młodzieży, rozwijania umiejętności rodzicielskich, psychoterapii par i rodzinnej. Jest też germanistką i specjalistką PR. Prywatnie żona i mama dwójki wspaniałych nastolatków.