Marta Bogucka

Psycholog i psychoterapeuta młodzieży, dorosłych, par i rodzin.

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ukończyła czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie, atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywała w Szpitalu "Dziekanka" w Gnieźnie oraz na oddziale dziecięcym w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Praktykę zdobywała w pracy z dziećmi w warszawskich żłobkach oraz w Polskim Stowarzyszeniu Promocji Oświatowych OPP - szkole podstawowej i liceum. Uczestniczy w szkoleniach i kursach, które poszerzają jej wiedzę psychologiczną. Swoją pracę regularnie poddaje superwizji u certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Pracuje z młodzieżą od 12 roku życia, dorosłymi, rodzinami oraz parami. Wspiera osoby zmagające się z depresją i obniżonym nastrojem, odczuwające brak sensu życia, cierpiące z powodu niepokoju i zaburzeń lękowych, posiadające trudności w relacjach z bliskimi. Pracuje również z osobami po stracie bliskich, w kryzysie życiowym lub zawodowym.